tren

Haberler

Give Me Love

no.6 at Much respected traxsource deep house top100
Mert Yucel & Goknil Gokmen rised to no.6 at Much respected traxsource deep house top100 Mert Yucel & Goknil Gokmen’s “give me love” on Dutchie Music Miami rised quickly to #6 on the much respected Traxsource Deep House Top 100 chart.

Housekeeper

Housekeeper Podcast Mixed By Göknil Gökmen
87. Episode of the Housekeeper Podcast serie is from Göknil Gökmen

Medyascope TV

Göknil Gökmen was the guest at Medyascope TV
Göknil Gökmen was the guest at Medyascope TV , Ses Kaydı Show

Radio 2019

Göknil Gökmen her çarşamba Radio 2019 da.
Göknil Gökmen, 90'lı yıllarda açılan Türkiyenin ilk ve tek dans müzik istasyonu Radio 2019'un yeni yılda tekrar yayın hayatına başlaması ile birlikte Efsanevi Dance Departmant programlarına devam ediyor. Her Çarşamba 21:00 - 22:00 arası dinleyebilirsiniz. Sponsorlar: metanteknik / pro.sennheisertr / neumann.berlin.

track signed by My Own Beat Records

Mert Yucel & Goknil Gokmen’s new collab track signed by My Own Beat Records
Mert Yucel & Goknil Gokmen signed their new collab track to My Own Beat Records.

TRACK SIGNED BY Dutchie Music USA

Mert Yucel & Goknil Gokmen signed their new collab track “Give me love” to Dutchie Music USA
Long time studio production partners Mert Yucel & Goknil Gokmen signed their new deep house bomb to Miami’s finest Dutchie Music label. Release will also feature a remix from B-Liv and house music legend Johhny Fiasco.

MERT YUCEL & GOKNIL GOKMEN "feel so good” listelerde.

"feel so good" TRAXSOURCE ESSENTIAL GARAGE 20 numarada!
MERT YUCEL & GOKNIL GOKMEN "feel so good” CITY SOUL PROJECT remiksi ile ünlü ingiliz plak şirketi CITY SOUL RECORDINGS tarafından yayinlandi. en popüler house müzik platformlarından TRAXSOURCE’da haftalik olarak derlenen TRAXSOURCE ESSENTIAL GARAGE listesinde ise bu hafta 20 numarada!!!

"Pebbles" Vogue Türkiye - 2010

Göknil Gökmen, Pebbles isimli şarkısıyla Vogue Türkiye çekimlerinde.
Mayıs 2010 - G.I. Jane Her Yerde Çekimlerinde Göknil Gökmen'in Mettle Müzik etiketiyle yayınlanan "Pebbles" isimli şarkısı kullanıldı.

CNN Türk Özel Ropörtajı

Ruhu diskotek şehrin techno-house DJ'i
CNN: Türkiye’nin ilk ve tek dans müzik istasyonu Radyo 2019'un efsanevi programı Dance Department'ta elektronik müzik severlere house, deep, jazzy, soulful ve tech house ile Detroit Techno'nun en iyi örneklerini sunarak kendisine has bir tarz oluşturan başarılı DJ Göknil Gökmen ile elektronik müzik üzerine konuştuk.

"Mood" ile Vogue Türkiye çekimlerindeyiz

Göknil Gökmen, Mood isimli şarkısıyla Vogue Türkiye çekimlerinde.
Ünlü model Kira ile yapılan İçgüdüsel Şeyler çekimininde Göknil Gökmen'in DeepXperience etiketiyle yayınlanan "Mood" isimli şarkısı kullanıldı.

Vogue Türkiyede "Madran's Song"

Göknil Gökmen, Madran's Song isimli şarkısıyla Vogue Türkiye çekimlerinde.
Mayıs 2010 - Vadideki Zambak Çekimlerinde Göknil Gökmen'in Mettle Music etiketiyle yayınlanan "Madran's Song" isimli şarkısı kullanıldı.

Vogue Türkiye

Göknil Gökmen, "04:00 AM" isimli şarkısıyla Vogue Türkiye çekimlerinde.
Mayıs 2010 - Güneye Giderken Çekimlerinde Göknil Gökmen'in DeepXperience etiketiyle yayınlanan "04:00 AM" isimli şarkısı kullanıldı.

"Deep’n Soulful" Konseri

Göknil Gökmen, Gürol Ağırbaş "Deep’n Soulful" projesi ile Balans Sahnesinde!
Türkiye’nin en önemli caz bas gitaristlerinden Gürol Ağırbaş yeni projesi "Deep’n Soulful" ile izleyicilerini ihya etmeye devam ediyor. Projede Göknil Gökmen pikapları ve midi enstrümanlarıyla ritim ve melodilerden oluşan altyapıları çalarken, Gürol Ağırbaş ise perdesiz bas, kontrbas ve altı telli basgitarıyla sahneye çıkıyor. Göknil Gökmen (DJ / prodüktör) Birol Ağırbaş (perküsyon) Jehan Babur (vokal) Serdar Barçın (saksofon)

Vogue Türkiye

Göknil Gökmen, "04:00 AM" isimli şarkısıyla Vogue Türkiye çekimlerinde.
Mayıs 2010 - Kim Noorda ile birlikte gerçekleştirilen Güneye Giderken Çekimlerinde Göknil Gökmen'in DeepXperience etiketiyle yayınlanan "04:00 AM" isimli şarkısı kullanıldı.

Vogue Türkiye

Göknil Gökmen, "78's Trip" isimli şarkısıyla Vogue Türkiye çekimlerinde.
Şehrin içinden, doğal ama dikkat çekici çekim Karşı Pencere Vogue Türkiye Nisan 2010 sayısında kullanılan çekimlerinde Göknil Gökmen'in DeepXperience etiketiyle yayınlanan "78's Trip" isimli şarkısı kullanıldı.

Vogue Türkiye

Göknil Gökmen, "Galactic Sheep" isimli şarkısıyla Vogue Türkiye çekimlerinde.
Nisan 2010 - Deniz Akkaya Çekimlerinde Göknil Gökmen'in DeepXperience etiketiyle yayınlanan "Galactic Sheep" isimli şarkısı kullanıldı.

Number 1 TV 2006

Mert Yucel, Goknil Gokmen & Carlos Fauvrelle @ NR1 TV - 2006
Mert Yucel, Goknil Gokmen & Carlos Fauvrelle @ NR1 TV - 2006

Best TV 2001

Mert Yücel & Göknil Gökmen @ Best TV - Yunus Günçe DEJAVU Show 2001
Mert Yücel & Göknil Gökmen @ Best TV - Yunus Günçe DEJAVU Show 2001

Göknil Gökmen H2000 Festivalinde

Mert Yücel & Göknil Gökmen @ Best TV - Yunus Günçe DEJAVU Show 2001
H2000 festivali başladı İlki geçen yıl Ömerli’de gerçekleşen H2000 Festivali’nin ikincisi bu yıl 23-24 Haziran’da Maslak Venue’de yapılıyor. Festivalin devamı ağustosta yine Ömerli’de 24 HAZİRAN 2001, PAZAR DIŞ MEKAN 13:30 Kurban 14:45 Gathering 16:30 HIM 18:30 Göknil Gökmen 20:00 Steve Lawler 22:00 Sasha 02:00 Sander Klein

Follow us

Web Analytics